5 רעיונות למתנת בת מצווה

אין ילדה שלא זוכרת את ההתרגשות סביב אירוע בת המצווה שלה. אמנם במהלך החיים אנחנו חוגגים הרבה אירועים משמחים, אבל בין הראשונים מהאירועים האלו היא בת המצווה, מה שהופך אותה לאירוע בלתי נשכח. לפי המסורת, גיל שתיים עשרה מסמל את המעבר מילדות לבגרות מה שהופך את האירוע למרגש במיוחד ומלא במשמעות סנטימנטלית הן לילדה החוגגת והן למשפחתה ולחברים. 

 

אז אם הגיע הרגע של ילדה שקרובה אליכם לחגוג, אם כבר יש מועדון בת מצווה, ההתרגשות בשיאה, כבר יש אירוע גדול מתוכנן, אבל – אין לך רעיון למתנה ראויה לאירוע שכזה, הגעת למקום הנכון. בכתבה אספנו עבורכם X רעיונות למתנת בת מצווה שתתאים באופן אישי לחוגגת בת המצווה, תהיה מיוחדת ובלתי נשכחת. אז יאללה, בואו נתחיל.

צניחה

 

רעיונות למתנת בת מצווה:

  1. צניחה חופשית – אין כמו לחגוג את המעבר לבגרות על ידי קפיצה ממטוס. זה מפחיד, זה מרגש, זה נותן תחושה של "דבר שגדולים עושים". בפועל, בישראל מותר לעשות קפיצה חופשית החל מגיל 12. כמובן, שצניחה חופשית לא מתאימה לכולן, ולא כל ילדה תשמח לחוויה שכזו. לכן, חשבו היטב אם הילדה תרצה את המתנה הזו ותהנה ממנה ובדקו את המקומות המספקים את החוויה האם לפי נתוני הילדה היא אכן מתאימה לעשות זאת. אם כן, אין ספק שזו תהיה חוויה בלתי נשכחת.
  2. טיול לחו"ל – היום, טיסה לחו"ל זה כבר לא דבר כל כך יקר כמו בעבר, מה שהופך אותו לאפשרות מדהימה למתנה מיוחדת וחוויה משותפת ומקרבת. אין ספק כי מתנה כזו לא מתאימה לכל רמת קרבה. אך אם מדובר בילדה שקרובה אליך מאוד, והיית רוצה שיהיה לכם זמן איכות יחד וחוויות משותפות – נסיעה לחו"ל יכולה להיות אופציה נהדרת.
  3. אסקייפ רום – אופציה קצת יותר נוחה לכיס, זה אספקיים רום. חדרי הבריחה, שמספרם גדל כמו פטריות בגשם בשנים האחרונות, הפך לחוויה אטרקטיבית ונפוצה, היוצרת חוויות משותפות וקלילה בין המשתתפים מה שיכול להיות אחלה של מתנה וגיבוש.
  4. טיול טרקטרונים – אם בא לכם אקסטרים, ובא לכם לעשות את זה יחד, טיול טרקטרונים זו מתנה מושלמת. תדמיינו את כל המשפחה או החברים, יחד על ג'יפ, נוסעים בטבע, רואים נופים, עולים עליות ויורדים ירידות תלולות, הרוח מעיפה את השיער, הבגדים מתמלאים אבק והטבע קרוב מתמיד. כך למשל, חברות טרקטרונים בירושלים מציאות טיול באזור, מה שיוצר חוויה מיוחדת, עם הרבה ריגוש וצחוק.
  5. גיפט קארד – אם אתם לא יודעים מה הילדה תרצה ומפחדים לפספס, תמיד יש את האפשרות הבטוחה ביותר, שבטוח תקלע למשהו שישמח את החוגגת. הגיפט קארד יכול להיות למספר חנויות ביגוד וכו', או לחלופין לקולנוע או להופעה של אמן שהילדה אוהבת. כמובן, שאם יש צורך יש לוודא שיש כרטיס או סידור למלווה במקרה הצורך.

המון מזל טוב ובהצלחה!

לחזרה לחלק מסוים בעמוד זה:
רון גליקסמן אמן חושים
לקבלת הצעת מחיר למופע טלפתיה מדהים ומצחיק, מלאו פרטים עכשיו: