5 דברים שחשוב להשקיע בהם באירוע

בין אם אתם מתכננים חתונה, בר/בת מצווה, יום הולדת או אירוע לחברה, קל מאוד להגיע להוצאות ענקיות, משום שאין סוף לדברים שניתן לעשות באירוע כמו העיצוב, האוכל ושאר

הדברים.

לכן, כדאי להתמקד בדברים החשובים שיהפכו את האירוע שלכם לטוב ביותר במסגרת התקציב שהקצבתם לו.

 

תקליטן

האווירה במקום מושפעת בעיקר מהמוזיקה המתנגנת באירוע, והיא זאת שתהווה גורם מכריע בהחלטה של האורחים האם להישאר וליהנות או ללכת לאחר ש"סימנו ווי" על ההגעה לאירוע. משום כך, כדאי להשקיע גם במוזיקה ע"י תקליטן טוב שיגרום לאורחים ליהנות ולרצות להישאר. על מנת לדעת איך לבחור תקליטן, ישנם מספר קריטריונים שהוא צריך לענות עליהם:

  • ניגון והתמקצעות בסגנון המוזיקה אותו אתם רוצים להשמיע באירוע.
  • קריאת ה"ווייב" של הקהל- לעיתים, במהלך האירוע, הקהל מאבד עניין והריקודים מתחילים לדעוך, לכן חשוב שהתקליטן אותו בחרתם ידע להחזיר לקהל את החשק לרקוד על ידי בחירת השיר הנכון.
  • מחיר המתאים לתקציב שבחרתם.

 

לוקיישן

תחילה, נבחר מיקום בהתאם לתנאי מזג האוויר, מקום פתוח כדוגמת גן אירועים,  הוא בדרך כלל יפה, מיוחד ומרשים, אך לא תמיד ערוך לרוח קרירה או טיפטוף שיגרום לאורחים באירוע לאי נוחות. לפיכך, כדאי ללכת למיקום ולראות האם הוא מתאים למועד האירוע, וכפי שאתם יודעים מזג האוויר בארצנו יכול לפעמים להפתיע.

 

עיצוב

הגענו לחלק בו הכי קל להגיע לסכומים גבוהים, כל דבר קטן שתחליטו להוסיף יכול להעלות את ההוצאות. לכן, כדאי לעשות סדר העדפות בנוגע לעיצוב המקום ולהחליט על אילו דברים אתם יכולים לוותר ואילו דברים הם קריטיים עבורכם. בנוסף, כדאי לעשות בדיקה עם הנהלת מקום האירוע, אם אתם יכולים להביא חלק מהדברים אותם תרצו עבור העיצוב וכך תוכלו להוזיל עלויות.

 

אוכל טוב

כיום, המון מקומות נותנים דגש לנראות של המנות אותן הם מגישים, אך לא תמיד זה עולה בקנה אחד עם הטעם. על כן, כדאי לראות ולשמוע המלצות על האוכל במקום האירוע או להגיע לטעימות, אולם לרוב, האולמות או גני האירועים, אינם נותנים להגיע לטעימות לפני סגירת האירוע במקום. חשוב לזכור, רצוי להשקיע באוכל טוב, משום שלאחר האירוע, האוכל הוא בין הדברים היחידים שהאורחים יזכרו והוא יהיה גורם משפיע ביותר על הצלחת האירוע או נפילתו.

 

אלכוהול

כדאי מאוד להשקיע באלכוהול, אך הכוונה כאן היא לא על השקעה מבחינת מחיר, כלומר אלכוהול יוקרתי, אלא על הגיוון במשקאות. לכל אחד יש את המשקה אותו הוא אוהב, כך שאם חשובה לכם ההנאה של האורחים, אז מדוע לא לתת להם ליהנות מהמשקה האהוב שלהם במקום להתפשר.

 

אביזרי מסיבות/גימיקים שיחולקו לאורחים

מבין רשימת הדברים בהם חשוב להשקיע באירוע המוזכרת כאן, אביזרי מסיבות וגימיקים הם בתחתית הרשימה, אבל הם יכולים לספק תוספת נחמדה מאוד לאווירה באירוע, לדוגמה, סטיקלייטים ואביזרים מוארים או אפילו כפכפים שיחולקו לקהל הרוקדים אם מדובר בגן אירועים או אם יש בריכה במקום.

 

תקליטן

לחזרה לחלק מסוים בעמוד זה:
רון גליקסמן אמן חושים
לקבלת הצעת מחיר למופע טלפתיה מדהים ומצחיק, מלאו פרטים עכשיו: