5 דברים שחובה לקבוע לפני עם תקליטן לאירועים

כל אחד רוצה שהאירוע שלו יהיה הכי טוב והכי שמח, בין אם זה חתונה\בר מצווה\בת מצווה\יום הולדת או אפילו אירוע עסקי לעובדים.

לכל אדם חשוב שהאירוע שלו יהיה הכי טוב שיש, הכי שמח שיש ושבעיקר האורחים לא ישכחו אותו.

מעבר לכך חשוב לעבוד עם אנשי מקצוע שיספקו את הסחורה ויעשו את האירוע לבלתי נשכח, אז אילו דברים חובה לקבוע לפני עם תקליטן לאירועים?

 

לפני הכל, למה כזה חשוב שיהיה תקליטן באירוע?

התשובה מתחלקת ל2 דברים:

  1. הווי וכיף – תקליטן עושה את האירוע. המיקסים של השירים, האווירה, מוסיף ונותן חיות לאירוע מאשר סתם להכניס טלפון לרמקול.
  2. הופך את האירוע לחוויה – מוזיקה היא חלק בלתי נפרד מאירוע משמח או כל אירוע אחר, וכדי שהאירוע יהיה באמת כזה אנו זקוקים לתקליטן שיקפיץ, ירים וידע להתאים את השירים לקהל.

 

אילו דברים חובה לקבוע לפני?

ניסיון

חשוב שתבחרו תקליטן לאחר ששמעתם עליו המלצות מחברים שלקחו אותו\הייתם באירוע שבו הוא תיקלט. תקליטן עם ניסיון בכל אירוע, מעבר לחתונות או כל אירוע משפחתי אחר, אחד שתיקלט גם באירועים קצת יותר חשובים, שיכול ויודע להתאים את עצמו לכל אירוע, במיוחד באירוע עסקי כאשר רוב האנשים הנוכחים באירוע הם אנשים חשובים וצריך שהשירים יהיו מותאמים עבורם ובשבילם.

 

מקצועיות

תקליטן מקצועי זה תקליטן מסודר, ששולח חוזים מסודרים, מגיע בזמן ואינו מאחר. מעבר לכך חשוב, במיוחד באירוע עסקי שהתקליטן יתנהג בצורה מכבדת ויתאים את עצמו לאופי האירוע.

 

ציוד

בחרו בתקליטן שיש לו ציוד מתקדם, טוב וברמה גבוהה. אחד שיש לו את כל האביזרים החשובים לאירוע.

 

ידע מוזיקלי

תקליטן טוב צריך להכיר ולדעת את כל סגנונות המוזיקה, להבין לפני באיזה סוג אירוע מדובר ובהתאם לכך להתאים את סוג השירים. חשוב שהתקליטן יבין כי במיוחד באירועים עסקיים סגנונות המוזיקה שונים מסגנונות המוזיקה שיש בחתונות או בכל אירוע משמח אחר.

חשוב שהמוזיקה תהיה מותאמת לאירוע שלכם ולפי הטעם שלכם. מומלץ לדבר עם התקליטן לפני האירוע, להסביר לו את אופי האירוע ואילו שירים חשוב לכם שיתנגנו ואלו שירים לא (במידה ויש). חשוב שהתקליטן ידע להתאים את עצמו לקהל באירוע וידע להרקיד את הקהל אם יש צורך. אם לתקליטן אין ידע הוא עלול להרוס את האירוע וחבל.

 

פגישה עם התקליטן לפני האירוע

גם אם שמעתם המון המלצות מחברים ובאינטרנט גם משבחים את אותו תקליטן, חשוב שתפגשו אותו פנים אל פנים, תבינו עם מי אתם עובדים. האם לתקליטן אכפת מכם, האם הוא אכפתי וקשוב לבקשות שלכם או שהוא רק בא לעשות את העבודה, לקבל כסף וללכת הביתה. אתם חייבים שיהיה לכם, לפחות בהתחלה, חיבור קל איתו על מנת להרגיש האם הוא מבין את האופי והבקשות שלכם.

אם אתם רואים שאין הקשבה מצד התקליטן והשיחה לא זורמת ונעימה אל תסגרו איתו כדי שלא תצטערו אחר כך. אם אתם רואים שאתם מסתבכים ולא יודעים איך סוגרים תקליטן בצורה נכונה, מומלץ לקחת חברת הפקות שתעזור לכם, תוכלו לקרוא עוד על הפקות באינטרנט.

לסיכום, מומלץ לסגור עם תקליטן רק לאחר שביררתם את כל הדברים האלו. תוכלו להתרשם מתקליטן בקישור שלפניכם  https://www.slidemusic.co.il/%d7%91%d7%9c%d7%95%d7%92-%d7%97%d7%aa%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa/%d7%aa%d7%a7%d7%9c%d7%99%d7%98%d7%9f-%d7%9c%d7%90%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a2%d7%99%d7%9d-%d7%a2%d7%a1%d7%a7%d7%99%d7%99%d7%9d/.

בהצלחה ושיהיה רק בשמחות.

 

מיקסר

לחזרה לחלק מסוים בעמוד זה:
רון גליקסמן אמן חושים
לקבלת הצעת מחיר למופע טלפתיה מדהים ומצחיק, מלאו פרטים עכשיו: