אוהלים ממוזגים – איך זה עוזר לאירוע קסמים

ברצונכם להפיק אירוע משמעותי וחשוב כגון יום הולדת לקרוב משפחה או אירוע עסקי גדול? כדי להבטיח שהאירוע שלכם יתרחש במיקום האופטימלי ביותר באפשרותכם להשכיר אוהל ממוזג המתאים לצרכים שלכם.

במאמר זה נפרט את כל המידע שאתם צריכים לדעת לגבי אוהלים ממוזגים ואיך זה עוזר לאירוע קסמים.

 

מה זה אוהל ממוזג?

אוהל ממוזג הינו אוהל גדול מאוד היכול להכיל גם מאות אנשים יחדיו. בין אם האירוע המתוכנן קורה בחורף או בקיץ, ניתן לדאוג למיזוג באוהל בהתאם: בעונת החורף האוהל יהיה חמים ונעים, ובקיץ האוהל יקרר ויצנן את הנוכחים כך שיוכלו לחוות חוויה נעימה ומרעננת בעת השהייה באוהל. בהמשך המאמר יפורט אילו עוד דברים מאפיינים את האוהלים הממוזגים.

 

אוהל ממוזג: מקפיא בקיץ ומחמם בחורף

מלבד תכונות המיזוג באוהל, שיכולות לספק חוויה נעימה בכל עונות השנה בהתאמה לעונה הספציפית, אוהלים ממוזגים הם גם אטום מפני גשם ורוח כך שניתן להשתמש בו בשטח בכל מזג אוויר. בנוסף לתכונות אלו האוהל מגיע עם תאורה מתאימה ורצפת עץ שנוח לדרוך עליה. בנוסף לכל אלו אפשר לבקש במה בהזמנה אישית אשר תתאים לצורכי האירוע שאתם רוצים להרים באוהל שלכם, ואין ספק כי יהיה מדובר באירוע קסמים!

 

איך אוהל ממוזג מקבל חשמל?

אוהל ממוזג מספק שירותי מיזוג אשר מחייבים אספקת חשמל חזקה. קיימים סוגי אוהלים ממוזגים רבים אשר מתאימים לצרכים שונים, כך שהגדלים משתנים ועוצמת כוח הסוס משתנה בהתאם לצרכי הלקוח, לדוגמה חיבור תלת פאזי כשהמיזוג מתאים ל- 5.3 טון, או חיבור חד פאזי כשהמיזוג מתאים ל- 4 טון. לכל אוהל ממוזג יש מנוע השייך למזגנים, אשר מוצב מחוץ לאוהל עצמו. כל מה שקשור לאספקת החשמל ולאוהל יכול להתנייד באופן עצמאי כך שאפשר להקים את האוהל גם באמצע השטח.

 

אילו יתרונות יש באוהלים ממוזגים?

היתרונות באוהלים ממוזגים הינם רבים ומגוונים! ראשית, מדובר במבנה מקורה אשר מגן על המשתתפים מפני כל פגעי מזג האוויר: החומרים שאוהל עשוי מהם אטומים ועמידים למים, לגשם, לרוח וללחות. מהבחינה הזו אפשר לקיים כל אירוע לאורך כל עונות השנה ובכל שטח, ללא דאגות. יתרון נוסף הינו ההצללה שהאוהל מספק בימים שטופי שמש, ניתן גם לבקש אוהל פתוח ומוצלל כך שההגנה מהשמש תהיה מרבית ובו זמנית ניתן יהיה להנות מהאוויר הפתוח. בנוסף, אפשר לאבזר את האוהל בכל סוג של אביזר שעולה על דעתכם: פינות ישיבה, ערסלים, פופים ועוד. תוכלו ליצור בעזרת האוהלים הממוזגים את אירוע הקסמים המושלם שלכם.

 

לסיכום

אוהלים ממוזגים הינם דבר חיוני לכל מי שרוצה להעמיד אירוע קסמים. לאוהלים יש שלל פונקציות ושימושים והם עמידים ואיכותיים. כאשר אתם רוצים לבחור אוהל ממוזג וודאו כי אתם עושים זאת מחברה מקצועית, אמינה ומוכרת.

 

אוהל לאירועים

לחזרה לחלק מסוים בעמוד זה:
רון גליקסמן אמן חושים
לקבלת הצעת מחיר למופע טלפתיה מדהים ומצחיק, מלאו פרטים עכשיו: