3 מתנות לילדות שהן יאהבו במיוחד

יום ההולדת של הקטנה מתקרב והגיע הזמן להחליט איזה מתנה, או מתנות, נעניק לה לכבוד היום המיוחד שלה.

לצערנו לפעמים קשה לחשוב על רעיונות חדשים משנה לשנה, במיוחד בגיל הצעיר היותר, ולרוב נמצא כי אנו ממחזרים את אותו סגנון מתנות.

אז עולה השאלה, איך נוכל לתת מתנה מיוחדת, משמחת, ובעיקר ייחודית?

לרוב אנו רגילים להעניק לבנות, ליום הולדתן, מתנות קלאסיות דוגמת בית בובות, משחקים, מוצרי טיפוח לילדים כמו לקים ותוספות שיער, ועוד. אך בשנים האחרונות רק הולכת וגוברת דרישתן של הילדות למתנות ייחודיות, מקוריות, ובעיקר אלו שעומדות בצו הטרנדים האחרון. אם כן, איך אנחנו בתור הורים נדע אילו מתנות הכי יתאימו לה? להלן שלושה רעיונות מקוריים ומיוחדות למתנות לילדת היום הולדת.

 

סדנאות

מטרתן של סדנאות היא בעיקר ללמוד דבר מה חדש, לבד או בקבוצה. ועל כן לכבוד יום ההולדת ניתן להזמין לכלת השמחה, וחברותיה, מגוון של סדנאות מעשירות ומיוחדות. סדנאות יכולות להיות בתחומי אוכל מוזיקה, נסיכות ואגדות, ועוד רבים אחרים. כמו כן, במידה ואנו מחפשים להתחבר מעט ביום המיוחד הזה עם ילדת היום הולדת, ניתן לערוך סדנה משפחתית מיוחדת שמטרתה לגבש יחד את המשפחה, לדוגמא באמצעות סדנת בישול של הורים וילדים. דרך סדנה תוכל הילדה להרגיש במרכז תשומת הלב אך גם יזכרו חבריה לכיתה את החוויה לטובה וכל זה בזכותה.

 

ערכות יצירה ועשה זאת בעצמך

כולנו זוכרים שכילדים אהבנו בעיקר להפעיל את עצמנו, ולגלות דברים חדשים. כאשר היינו מקבלים ערכת ציור, או ערכת לגו, הדמיון שלנו רק חיפש לפרוח. כיום, הילדים שלנו עדיין אוהבים ליצור ולבנות. אם כן, ערכות יצירה לילדות הן רעיון נפלא ליום ההולדת והאופציות אין סופיות. נוכל לרכוש בעבורן ערות להכנת מוצרי טיפוח, חולצות, לוכדי חלומות ייחודיים לחדרן, תיקים, ועוד רבים אחרים. הדבר הנפלא במתנה זו, שגם כאן אנו נוכל למצוא בסיס לחיבור עמן היות ונוכל לסייע להן, ולחוות איתן את מסע היצירה והדמיון. בנוסף, באמצעות ערכות יצירה יוכלו הבנות להגדיל ולפתח את כישורי החשיבה והדמיון שלהן, אותם יוכלו לחלוק עם חברותיהן.

 

גאדג'טים

בעידן טכנולוגי כמו שלנו קשה להרחיק את ילדינו ממכשירים כמו הטלפונים הניידים או הטלוויזיות. ועדיין מכשור מתקדם יכול להיות מתנה נפלאה בעבור ילדת היום הולדת, וזאת במידה ונוכל לבחור עבורה את המכשיר המתאים, דרכו תוכל ללמוד ולהתפתח. בתחום זה נוכל רכוש לילדה טאבלט לפיתוח כישורי השפה והחשיבה, מצלמת פולרואיד דרכה תוכל לפתח תחביב נפלא ולייצר זיכרונות, חצובה עם תאורה לצילום סרטונים למדיה חברתית, ועוד רבים אחרים. באמצעות מתנה זו נוכל להראות לה כי אנו מחפשים להיות חלק מהעולם שלה ועדיין נוכל לבצע בקרה על מידת השימוש.

כמובן לא נשכח כי ניתן תמיד לרכוש לילדה את המתנות הקלאסיות כמו בובות, משחקי קופסא, ועוד. אך על מנת שמתנות אלו יהיו מיוחדות תמיד טוב יהיה לנסות להעניק מתנה שכזו כאשר מאחוריה עומדת המחשבה עליה ועל איך המתנה הזו מיוחדת בדיוק עבורה.

 

לסיכום

הדבר הנפלא ביותר במתנות הוא שהילדה מרגישה שהיא כאילו נוצרה במיוחד למענה. ואכן, במידה ונשקיע מספיק מחשבה מאחורי בחירת המתנה, בין אם חומרית או סמלית, הילדה תרגיש שאכן כל המחשבה והאהבה שיש לנו לתת נמצאים מאחוריה. באמצעות סדנאות קסומות, ערכות יצירה ייחודיות, וטכנולוגיה חדישה, נוכל ליצור בעבור ילדת היום הולדת חוויה מיוחדת שאפילו תגבש את כל המשפחה. ואיך נוכל לבקש דבר יותר טוב בעבורה מאשר שתחוש בקרבה את כל האהבה שאנו רוכשים לה ומאחלים לה.

 

מכחולים

לחזרה לחלק מסוים בעמוד זה:
רון גליקסמן אמן חושים
לקבלת הצעת מחיר למופע טלפתיה מדהים ומצחיק, מלאו פרטים עכשיו: