3 דברים שלא ידעתם על אמני חושים

אמן חושים הוא בעל יכולת של קריאת מחשבות ומבצע קשר באמצעות טלפתיה. זאת לעומת קוסם שמשתמש בחפצים כדי להלהיב את הקהל. אמנם מדובר ב-2 הופעות מדהימות ומהפנטות אך משתמשים בטכניקות שונות. אמן החושים גורם לנו לערער על התת מודע שלנו באמצעות חפיסת קלפים ואילו הקוסם מעלים חפצים ומחזיר אותם בחזרה. אז עכשיו שאנחנו יודעים את ההבדל, בואו תלמדו דברים חדשים שלא ידעתם על אמני חושים.

 

4 שלבים לתהליך כדי להיות אמן חושים

שלב פירוט
מתחביב למקצוע יותר מחשבה מאשר פרקטיקה. אם אתם רוצים שזה יהיה המקצוע שלכם שמפרנס אתכם, תצטרכו בעיקר לשנות גישה ולשנות את התודעה.
חקר הנושא כמו כל דבר, גם את הנושא הזה צריך ללמוד. ישנם המון ספרים וגם מידע באינטרנט, סרטוני למידה וגם הדרך הישנה של להיות שוליה של אמן ותיק.
אימון "אין חכם כבעל ניסיון". צריך להתאמן על הטריקים שוב ושוב כדי לייצר אפקט הפתעה מושלם ובלי טעויות.
בניית הופעה אחרי שהתאמנתם על כמה תרגילים צריך לבנות הכל לכדי מופע שלם שאיתו תרוצו. ההופעה צריכה לייצר עניין רב בקרב הקהל. עליכם לרגש אותם, לסחוף ולהרהיב אותם.

אמן חושים מצליח צריך כל הזמן לשמור את הקהל מתוח. גם אם אתם נכנסתם כבר לעניינים תמשיכו ללמוד ולצפות בהופעות של אמנים ותיקים.

 

תחום שכל הזמן שמשתנה ומתפתח

אם ברצונכם להפוך לאמני חושים מצליחים אתם צריכים כל הזמן ללמוד ולשכלל את הטריקים כמו שתמיד לפני מופע של קוסם, הקוסם מתאמן על התרגילים , כך גם אמן החושים. בגלל שמדובר בטלפתיה וקריאת מחשבות צריך תמיד להתאמן וללמוד גם מאמנים אחרים. אתם לא באמת יכולים לדעת מה תהיה המחשבה של המתנדב בהופעה לכן צריך לעשות אימון של הטריק כמה פעמים וליצור אפקט הפתעה טוב.

 

תחום מצליח עם פוטנציאל להשתכר יפה

אם תהיו מספיק רציניים כדי להפוך את הנושא מתחביב למקצוע תוכלו לחיות יפה מאד מבחינה כלכלית. ברגע שאתם משכללים את מופע הקוסמות שלכם גם למופע של טלפתיה יש לכם קהל יעד הרבה יותר רחב. לא רק ימי הולדת לילדים, אלא גם ערבים של מבוגרים. הופעות אצל בתי עסק ואפילו בטלוויזיה. הכל תלוי בכמה תהיו רציניים ועקביים.

 

לסיכום

אין ספק שאורי גלר הביא את המקצוע הזה לקדמת הבמה ברמה עולמית והכניס בכולנו עניין לראות עוד הופעות של אמני חושים ולנסות ללמוד בעצמנו. הדרך להצלחה אמנם ארוכה מעט אך בהחלט אפשרית. עם עידן האינטרנט והטכנולוגיה, הכל זמין ברשת. ישנם מגוון סרטונים שמדגימים כיצד לבצע תרגילים וטריקים מחשבתיים. בנוסף, יש גם ספרים והרבה אמנים מוכשרים שניתן ללמוד מהם. אז אם אתם רוצים להיות ליאור סושרד הבא, תתחילו להתאמן ואולי תגיעו לגדולות.

אמנים

 

 

 

לחזרה לחלק מסוים בעמוד זה:
רון גליקסמן אמן חושים
לקבלת הצעת מחיר למופע טלפתיה מדהים ומצחיק, מלאו פרטים עכשיו: