12 זה גיל מושלם: כל מה שצריך לדעת על הפקת אירוע בת מצווה

מי שחגג בעבר את יום הולדת 12 כנראה זוכר את האירוע היטב. הרי 12 זה גיל מושלם, כזה שחוגגים בו יום הולדת בלתי נשכח. התבקשנו לאחרונה להפיק יום הולדת 12 לאחיינית שלנו, כך שיצאנו לבדוק מהם כל הדברים שאנחנו צריכים לדעת מראש רגע לפני שמתחילים להרים את החגיגה.

כדי להקל על דודים והורים אחרים בתחום זה, החלטנו לכתוב על כך מדריך מקיף. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות מהם הדברים האלה.

 

למה חשוב שתקראו את המדריך הנוכחי בעיון רב?

תראו, אף אחד לא ישב אתנו בבית הספר היסודי, בחטיבה או בתיכון, כדי להסביר לנו איך להפיק אירועים כשנגדל. זה מסוג הדברים שהעולם מצפה מאתנו ללמוד באופן אינטואיטיבי או דרך מדריכים שונים ברשת. כשאנחנו היינו בנות 12 לא היו מדריכים מקיפים כאלה ברשת, וההורים שלנו נאלצו לתכנן את המסיבה באופן עצמאי ללא שום הכוונה.

אנחנו החלטנו לכתוב את המדריך פשוט כי הבנו שיש חוסר וודאות בכל הנוגע להפקה של אירוע שכזה. יש המון דברים שאנחנו, המבוגרים לא יודעים. רק מי שהפיק אירוע שכזה ולמד מטעויות, יוכל להגיד לאחרים איך לעשות את התהליך על הצד הטוב ביותר. אנחנו עברנו את ההליך, כך שאתם צריכים לקרוא את המדריך וללמוד מאתנו.

 

הדבר ה – 1 שאתם צריכים לדעת על הפקה של אירוע בת מצווה

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת על הפקה של אירוע בת מצווה נוגע לנוכחות של ילדת המצווה בארגונים. אנחנו הבנו בשלב מאוחר מידי שהיינו צריכים לשאול אותה לדעתה בכל הנוגע לאירוע. למשל, איזה אולם בת מצווה היא רוצה? איזה מפעיל מתאים עבורה? האם יש קונספט מסוים שמתאים לה והיא רוצה שנחגוג לפיו? תערבו את הילדה ותשאלו אותה את כל השאלות המכוונות.

כך תאפשרו לעצמכם לעבוד פחות קשה. שכן, היא זו שתציע את כל התכנונים. אתם רק תצטרכו ליישם.

הדבר ה – 1 שאתם צריכים לדעת על הפקה של אירוע בת מצווה

הדבר ה – 2 שאתם צריכים לדעת על הפקה של אירוע בת מצווה

הדבר השני שאתם צריכים לדעת נוגע להפקה עצמה. הייתם עם הילדה והיא מסרה לכם הכוונה לגבי הדברים שלעיל? מצוין. תערכו רשימה מסודרת, למשל:

 

  • לסגור את האולם שהיא ציינה
  • ליצור קשר עם המפעיל
  • לבדוק איפה אפשר להשיג קישוטים בקונספט של משפחת אדמס וכו'

 

תיישמו ותקבלו הפקה של השמחות

הורים, דודים ומארגני אירועים יקרים, אם תיישמו את 2 הדברים שציינו בפניכם לעיל, אתם תוכלו לקבל הפקת אירוע בת מצווה שלא נראה כמותו. הילדה תרגיש בעננים פשוט כי הכול תוכנן לפי הרעיונות שלה ואתם תוכלו לשבת בחיבוק ידיים וליהנות מכל רגע.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת איך תוכלו להפיק אירוע בת מצווה מושלם. נאחל לכם שתיישמו את הטיפים שלעיל ושיהיה בהצלחה.

12 זה גיל מושלם: כל מה שצריך לדעת על הפקת אירוע בת מצווה

לחזרה לחלק מסוים בעמוד זה:
רון גליקסמן אמן חושים
לקבלת הצעת מחיר למופע טלפתיה מדהים ומצחיק, מלאו פרטים עכשיו: