קוסם למבוגרים בסולם

⭐ קוסם למבוגרים בסולם

⭐ חוויה על חושית לכולם

⭐ אמן חושים שהדהים את המדינה

⭐ מופע שלא תשכחו

⭐ שילוב הקהל בהופעה

⭐ מנטליסט מנוסה ומומלץ במיוחד

להזמנת קוסם למבוגרים בסולם חייגו עכשיו:

077-230-5266

 

קוסם למבוגרים בסולם – מה זה בכלל?

בתור התחלה, צריך להודות – לרובנו, המילה קוסם לא מתחברת עם המילה מבוגרים. קוסמים נתפסים כמופע לילדים הכולל קסמים קלילים, מצחיקים וידידותיים למשתמש. עם זאת, קוסם למבוגרים בסולם הוא אחד מעולם גדול של מופעים למבוגרים – מותאמים, מרתקים וייחודיים, כאלה שגורמים לאירוע להיות בלתי נשכח.

 

מופע קוסם למבוגרים בסולם – מה זה ומה זה כולל

מופע של אמן החושים הוא מופע אשר משלב הומור ואווירה קלילה וחיובית, יחד עם סקרנות, הפתעה ורצון מצד הקהל לעקוב ולהיות בפוקוס על כל המתרחש. במופע קוסם עולים משתתפים שונים מהקהל, עליהם מדגים הקוסם קסמים מיכולותיו, בנוסף לקסמים המבוצעים על המשתתפים במופע מהקהל. כך, כל היושבים במופע נשארים פעורי פה גם הרבה לאחר סוף האירוע.

במופע קוסם למבוגרים בסולם מבוצעים סוגים רבים של קסמים. מירב הקסמים עוברים בעזרת מתנדבים מהקהל, כך שכל אחד הזוכה להשתתף בקסם חווה אותו במלואו, מהמקום הקרוב ביותר שיש לביצוע הקסם.

הקוסם מבצע קסמים מעולם הקלוז אפ – קסמים המתרחשים מתחת לאף המשתתפים בעזרת מיומנויות כמו זריזות ידיים, וקסמים הנוגעים אף בעולם הטלפתיה – בחירות של ציורים, מספרים ושמות, זיהוי קלפים וקטעים נוספים ומפתיעים.

לבסוף, הקוסם בעל יכולות הופעה מול קהל על כל המשתמע מכך. מופע קסמים מוצלח הוא מופע קסמים בעל קטעי מעבר הומוריסטיים, מפתיעים ושונים, קטעי בידור הנוגעים למשתתפים במופע ואלמנטים נוספים אשר הופכים את המופע למבדר וייחודי.

 

אירוע עם קוסם למבוגרים בסולם – מתי? למי מתאים?

קוסם מקצועי יודע להתאים עצמו ואת מופעו לסוג האירוע ולמשתתפים, ולכן מתאים כמעט לכל סוג אירוע. באירועים פרטיים או עסקיים, תוך שיתוף פעיל של מתנדבים ומשתתפים מהקהל, שימוש בידע מקדים ובקשות ייחודיות הנוגעות למארגן האירוע או בעלי השמחה – הקוסם יידע ליצור את הקסמים המדויקים ולהשתמש במידע שיגרום למשתתפים להישאר בתדהמה לאורך כל המופע.

בנוסף לכך, מופע קוסם למבוגרים לא דורש מיקום או ציוד מסוים, ולכן ההופעה מתאימה לסוגי אירועים רבים ומגוונים ללא תלות בהכנה מוקדמת או בתכנון הכרוך בכך. הקוסם מביא עמו את הציוד הדרוש לו, ובאירועים ייחודיים תיאום הציפיות יתקיים טרם המופע.

חשוב לציין – מופע קוסם למבוגרים מותאם, כמו שמו, למבוגרים. המופע כולל קטעי בידור וקסמים המיועדים לקהל הבוגר, ולא יתאים ליום ההולדת של בן ה-8 בכיתה.

 

מפחיד אתכם להזמין קוסם למבוגרים בסולם? כל הסיבות להזמין בכל זאת

כשמדובר בתכנון אירוע, הלחץ מהווה גורם משמעותי. אנו רוצים לארגן את האירוע הרלוונטי והטוב ביותר, תוך יצירת ייחודיות ואלמנטים מעניינים וכייפים. קוסם למבוגרים בסולם הוא פלטפורמה מושלמת לצורך כך, מהסיבות הבאות:

  • מופע ייחודי – היום, מופעים ייחודיים הם לא קלים למציאה. זמרים מפורסמים לרוב לא בתקציב, ומופעים נוספים כוללים חזרתיות או כוללים אלמנטים שהמשתתפים באירוע כבר מכירים. קוסם למבוגרים בסולם הוא אטרקציה ייחודית, שונה וכזו שלא רואים כל יום.
  • מופע מותאם – קוסם למבוגרים בסולם יודע להתאים את המופע לא רק לאופי האירוע והמעמד, אלא גם לבעלי השמחה, למשתתפים ולקריטריונים נוספים.
  • כולם משתתפים – אחד החששות הגדולים בארגון אירוע הוא חוסר שיתוף פעולה. כשמזמינים קוסם למבוגרים בסולם, תוכלו להסיר כל חשש מלבכם. מופע מסוג זה כולל השתתפות של הנוכחים באירוע – על הבמה או מהקהל.

 

שיקולים חשובים בהזמנת קוסם למבוגרים בסולם

כשמדובר בהזמנת קוסם למבוגרים בסולם, ישנם כמה שיקולים שתרצו להביא בחשבון:

  • האם הוא מתאים לי? כמו כל בעל מקצוע, שיקול חשוב להזמנתו הוא הכימיה וההבנה ביניכם על הצורך. רצוי לנהל עם הקוסם שיחה טרם הזמנתו ולתאם ציפיות – מה מטרת האירוע, אילוצים מרכזיים והציפיות של המארגן.
  • כמה זמן המופע? מופע קוסם למבוגרים בסולם הוא לרוב, חלק מאירוע גדול יותר. שיקול הזמן הוא חשוב. לרוב – אורך מופע קוסם למבוגרים הוא כשעה. ניתן, כמובן, טרם המופע לדבר עם הקוסם ולשנות בהתאם.
  • האם זה דורש ממני משהו נוסף? החל מציוד, דרך מיקום האירוע או הכנה מקדימה של המשתתפים – נרצה לדעת האם עלינו להכין דברים נוספים לקראת המופע. לרוב, אגב, הקוסם יביא את כל הציוד נדרש עמו וכל שיידרש מכם הוא להגיע וליהנות מההופעה.

 

4 טיפים לאירוע המושלם עם קוסם למבוגרים בסולם

תכנון אירועים הוא מלאכה לא פשוטה. כדי לעזור לכם ואולי לתת השראה לאירוע הקרוב, הנה 4 טיפים לתכנון האירוע המושלם עם קוסם למבוגרים בסולם:

 

אירוע מותאם לבעלי השמחה

אירוע טוב הוא אירוע רלוונטי. מעבר לתכנונים והמחשבות הרבות, חשוב לוודא שכל מהלך האירוע הוא למען חתן או כלת השמחה – האוכל שהם אוהבים, האנשים שקרובים אליהם וכל מה שיעשה להם טוב ביום המאושר.

 

תכנון מא' ועד ת'

אחד הטיפים החשובים לאירוע טוב הוא אירוע מתוכנן. משלב המיקום, האוכל, האטרקציה המרכזית והמשתתפים, תכנון מקדים של האירוע יהפוך אותו למסודר, מאורגן ומתאים יותר ומצמצם את כמות ההפתעות למינימום.

 

נושא אחד אחיד

הרעיונות לתכנון אירוע הם בלתי סופיים. עם זאת, מגוון גדול של אטרקציות ופעילויות לא בהכרח הופך את האירוע לטוב יותר, אלא לעמוס. החלטתם להזמין קוסם למבוגרים בסולם? מעולה. הפכו את שאר האירוע למשתלב עם האטרקציה המרכזית, כך שכל חלק של האירוע יהיה נעים ומזמין.

 

תשתפו פעולה

לקחתם על עצמכם תכנון אירוע? כל הכבוד! עם זאת, אתם לא לבד. היעזרו בחברים וקרובים נוספים וקבעו חלוקת אחריות.

 

לסיכום

המסע אחר חיפוש האטרקציה המושלמת לאירוע הוא מסע מעייף. היכולת להתאים מופע לכלל המשתתפים, לאירוע ואם מדובר ביום הולדת – אז גם לבעלי השמחה היא ייחודית ומורכבת. קוסם למבוגרים בסולם הוא האטרקציה הטובה ביותר לכך.

רון גליקסמן אמן חושים
לקבלת הצעת מחיר למופע טלפתיה מדהים ומצחיק, מלאו פרטים עכשיו: