איך לא יעקצו אתכם במעבר משרד?

מעבר של משרד עלול לגרום ללחץ לא מועט, וזאת לאור הציוד הרגיש כמו גם החשיבות של הקפדה על זמנים. כיצד תימנעו מעקיצה בזמן המעבר? להלן הפרטים.

ענף ההובלות – ענף פרוץ אשר בו עוסקים חובבנים רבים

ענף ההובלות סובל בעשור האחרון משם רע מאוד, כל זאת בזכות אמצעי התקשורת אשר מסקרים ללא הרף מקרים רבים בהם בעלי עסקים נעקצו באלפי שקלים, זאת לאור התקשרות עם חברת הובלות אשר הציעה בעבורם שירות של הובלת משרד, אולם ברגע האמת החברה לא הגיעה או שנגרם נזק של אלפי שקלים לציוד. למעשה, לאור העובדה כי ענף ההובלות הוא ענף פרוץ בו עובדים לא מעט חובבנים, חשוב לשים לב למספר פרמטרים אשר ימנעו מכם עוגמת נפש כמו גם נזק משמעותי לכיס, והמומחים של חברת אירית הובלות, החברה המובילה בתחום ההובלות כיום מציגים לכם את הפרמטרים אשר יעזרו לכם להימנע מעקיצה, בזמן ההובלה הבאה.

משאית הובלות

מהם הפרמטרים שיש לשים לגביהם לב כאשר לוקחים חברת הובלות?

  • מחיר – הצעת מחיר נמוכה מאוד בעבור ביצוע של מעבר משרד מהווה סימן אזהרה משמעותי ביותר, וזאת לאור העובדה כי מדובר לרוב במספר רב של ארגזים אשר מהווים חלק בלתי נפרד מהעלות של ההובלה. על כן, זכרו כי הובלה של מספר ארזים רב יכולה לנוע בין 1,100 ₪ ואף צפונה מכך.
  • שירותי אריזה – על מנת להימנע מעוגמת נפש כתוצאה מהובלה לא נכונה, חשוב לבדוק כי חברת ההובלות עמה אתם מתקשרים מציעה שירותי אריזה באמצעות שימוש בחומרים מתקדמים אשר ישמרו על הציוד, גם הרגיש ביותר, ברמת בטיחות מקסימלית.
  • שימוש בציוד מתקדם – כיום ענף ההובלות עובר שינוי משמעותי, כל זאת בזכות כניסה של משאיות אטומות אשר מאפשרות להניע את הציוד המשרדי בכל רחבי הארץ ברמת בטיחות מקסימלית, כמו גם באמצעות שימוש במנוף. על כן, בדקו היטב כי כלל הציוד בו עושה שימוש החברה הוא ציוד מתקדם ואיכותי אשר הוא בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
  • חתימה על חוזה – חשוב מאוד בטרם ביצוע ההובלה לחתום על חוזה כתוב בו מפורט מספר הארזים, שעת האיסוף וכן ביצוע התשלום בחלקים, וזאת על מנת להבטיח כי במידה והתרחשה תקלה בעת ביצוע המעבר תוכלו לקבל פיצוי בעבור כספכם, כמו גם אפשרות לתבוע בהליך אזרחי. על כן, חשוב מאוד לחתום על חוזה ולוודא כי כלל פרטי העברת המשרד רשומים כהלכה.

שירותי הובלות משרדים – באמצעות חברת אירית הובלות

חברת ההובלות אירית הובלות מציעה לכם שירות אטרקטיבי ומותאם אישית של העברת משרדים, תוך שימת דגש על מקצועיות ומחויבות לסיום התהליך על הצד הטוב ביותר. אם גם אתם רוצים להצטרף ללקוחות הרבים, צרו קשר עוד היום במספר 054-3402090.

רוצים להמשיך לקרוא על הפעלת פורים בחברות לעובדים וילדי העובדים לחצו כאן

לחזרה לחלק מסוים בעמוד זה:
רון גליקסמן אמן חושים
לקבלת הצעת מחיר למופע טלפתיה מדהים ומצחיק, מלאו פרטים עכשיו: