מנטליסט

⭐ מנטליסט

⭐ חוויה על חושית לכולם

⭐ אמן חושים שהדהים את המדינה

⭐ מופע אינטראקטיבי ואטרקטיבי

⭐ שילוב הקהל בהופעה

⭐ אמן חושים מנוסה בעל עבר מצליח

להופעה של מנטליסט חייגו עכשיו:

077-230-5266

בתור התחלה, מהו מנטליסט?

מנטליסט הוא חלק קטן מעולם גדול הנקרא – קוסמות. השם מנטליסט מעורר אצל אנשים דעות שונות- חלקן גורסות כי מדובר בקוסמים או מכשפים, וחלקן יגידו שמנטליסט הוא לא אחר מפסיכולוג מוצלח.

מנטליסט, או אמן טלפתיה, הוא אדם המבצע קסמים הקשורים בקריאת מחשבות והשפעה עליהן. המנטליסט משתמש בטכניקות שונות המיועדות לכך, כאשר חלקן קשורות לעולם הפסיכולוגיה והבנת המחשבה וחלקן לעולם זריזות הידיים והמיומנויות הנסתרות.

המנטליסט, לעומת אחרים העוסקים בענף הקסמים, אינו מתעסק ברוחות אלא בעומדים מולו בלבד. החל מקריאת מחשבות, העברת מסרים או אף עיסוק בחפצים- המנטליסט, בעזרת המחשבה ותקשורת טלפתית, יודע לגרום לכם לפקפק בכל מה שחשבתם עד כה.

מנטליסט במרכז

מנטליסט בצפון

מנטליסט בדרום

מנטליסט בשרון

מנטליסט בחיפה

מנטליסט בירושלים

מנטליסט ביהודה ושומרון

 

עבודת מנטליסט – מה זה כולל?

האטרקציה המרכזית באירוע היא חלק בלתי נפרד ממנו. בכל סוג של אירוע- משפחתי, חברתי או אף אירועים במגזר העסקי, קיימת אטרקציה מרכזית- שעה (פחות או יותר) של מופע שקובע האם האירוע שלכם טוב או בלתי נשכח.

מנטליסט הוא מסוג האטרקציות אשר הופכות את האירוע שלכם לייחודי ושונה. מצד אחד, מופע מנטליסט יוצר אווירה חיובית, קלילה ומצחיקה, אך מצד שני הקהל נשאר מהופנט ומרוכז, מחכה לראות את הקסם הבא.

תוך שימוש בטכניקות וקסמים שונים, דוגמת סוגסטיה, זריזות ידיים, Nlp ועוד, מנטליסט יוצר מופע בידור לכל דבר ועניין. במופע, הקהל מהווה חלק פעיל ומשתתף באופן קבוע בקסמים ובטריקים השונים.

מנטליסט מתאים את המופע למשתתפים באירוע לפי הצורך. קסמים רבים יהיו ייחודיים וייעודיים למשתתפים מסוימים והמופע כולו ייבנה בהתאם לאירוע. מנטליסט מותאם גם הוא לקהל ולמטרת האירוע ואף עושה שימוש במידע קודם ובדברים רלוונטיים למשתתפים, כך שכל אחד מרגיש חלק מהאירוע.

 

מנטליסט – אירועים לדוגמה

מופע מנטליסט מתאים לאירועים מסוגים רבים. הן אירועים במגזר הפרטי והן אירועים במגזר העסקי יהפכו לבלתי נשכחים, ייחודיים ורלוונטיים אם הם כוללים מנטליסט. כדי לתת לכם דוגמה ממשית, הנה דוגמה לשני סוגי אירועים- פרטי ועסקי- בהם מנטליסט יכול להשתלב באופן מושלם:

 

יום הולדת:

 • פתיחה והתכנסות
 • שתייה, מנות ראשונות
 • מופע מנטליסט
 • מנות עיקריות ואוכל
 • ברכות
 • קינוחים

 

אירוע במגזר העסקי:

 • פתיחה והתכנסות, אוכל וקפה
 • שיחת פתיחה- גורם בכיר
 • מופע מנטליסט
 • הצגת חומרים ומטרת הכנס
 • סיכום

 

מתי יתאים מנטליסט?

מנטליסט טוב ומקצועי יתאים עצמו לכל סוג אירוע. ימי הולדת, בר או בת מצוות, אירועים עסקיים וכנסים שונים- על ההופעה להיות רלוונטית ומותאמת לכמות, סוג, גיל ואופי המשתתפים, בנוסף לסיבת האירוע ובעלי השמחה.

מנטליסט יתאים לאירועים במגזר הפרטי והעסקי. ההופעה עצמה נבנית על פי הידע של המנטליסט בקהל ובסוג האירוע בו הוא מופיע, ולכן מותאמת באופן המיטבי לכלל סוגי האירועים- בכל מקום, לכל מטרה. על כן, לכל אירוע מתאים להזמין מנטליסט. יש לציין, כי מנטליסט הוא אמן המתאים לקהל הבוגר, ולא יתאימו לימי הולדת או אירועים לילדים.

 

מנטליסט – הופעה שלא הכרתם

לרוב, כשמדובר בעבודת מנטליסט, אנשים מתחלקים לשניים: אלה שמאמינים בכך שהמנטליסט הוא קוסם שביכולתו לקרוא את מחשבותינו כמו ספר פתוח, ואלה שמאמינים שכל מה שיוצא לו מהפה הוא שטות מוחלטת. עם זאת, מה שלא ידעתם הוא שהמנטליסט, מעבר לקריאת מחשבות וטכניקות נוספות, עובד בעיקר עם הדרך שבה אתם חושבים.

מנטליסט מקצועי יודע ומכיר את דרך המחשבה של כולנו, כך שבעת ביצוע קסם או שיחה, הוא יידע להגיד בדיוק מה הולך לבוא. עובדה נוספת שחשוב לדעת על הופעת מנטליסט: היא ערב סטנד- אפ לכל דבר ועניין. מנטליסט מקצועי הוא בעל יכולת הופעה מול קהל- יודע לסחוף ולרתום את המשתתפים אליו, תוך שילוב קטעי בידור וצחוק בין הקסמים.

 

תשובות לשאלות נפוצות לפני שמזמינים מנטליסט

החלטתם להזמין מנטליסט? החלטה מעולה. בין אם אתם חוששים ובין אם אתם רק רוצים לדעת את כל הפרטים הקטנים טרם ההופעה, לפניכם כמה תשובות לשאלות נפוצות שיענו לכם (כמעט) על כל השאלות:

 • כמה זמן נמשכת ההופעה? לרוב, הופעת מנטליסט מתקיימת באורך כשעה. גם במקרה זה, רצוי לתאם ציפיות טרם האירוע, כך שהמופע ישתלב בצורה המושלמת עם שאר האירוע.
 • האם יש צורך להכין ציוד מראש? מבחינת ציוד, המנטליסט מגיע עם כלל הציוד הנדרש לאירוע. אם מדובר באירוע של אנשים רבים, כדאי לקיים תיאום ציפיות מול האמן כדי לבדוק אפשרויות הגברה והושבה. אולי כדאי להציע גם בקבוק מים ליד הכיסא. 😊
 • מה עם המשתתפים שלא עולים לבמה? הם לא ישתעממו? זהו חשש מובהק בקרב מארגני אירועים – הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. השאיפה לאירוע המושלם עומדת על התאמתו לסיבת קיום האירוע ולמשתתפים. אם הזמנתם מנטליסט לאירועים – תוכלו להסיר דאגה מלבכם. מלבד משתתפים אשר עולים לבמה, כלל המשתתפים באירוע שותפים במידה כזו או אחרת לקסמים. מה שבטוח- אף אחד לא יהיה משועמם.
 • אם אני רוצה שהמופע יתמקד באדם אחד או בנושא מסוים, זה אפשרי? ניתן ואף חשוב ליצור תיאום ציפיות מול המנטליסט, כפי שנעשה לקראת כל מופע או הזמנת אמן. תוכלו למסור למנטליסט פרטים או שמות של חתן הכלה או השמחה או אף המנכ"ל, והמנטליסט יידע להתאים עצמו לאירוע.

 

לסיכום

כל אחד מאיתנו שמתכנן אירוע רוצה לעשות אותו באופן הטוב ביותר. המרדף אחר האירוע המושלם לא יסתיים לעולם, אך מנטליסט הוא בהחלט פתרון ראוי לבעיה. מופע באורך כשעה שיגרום לכל המשתתפים, מעבר לסקרנות, לאווירה החיובית ולהרמת האירוע – להאמין בקסמים. מה יכול להיות יותר טוב מזה?

רון גליקסמן אמן חושים
לקבלת הצעת מחיר למופע טלפתיה מדהים ומצחיק, מלאו פרטים עכשיו: