אמן טלפתיה

⭐ אמן טלפתיה

⭐ חוויה על חושית לכולם

⭐ אמן חושים שהדהים את המדינה

⭐ מופע לכל הגילאים

⭐ שילוב הקהל בהופעה

⭐ מנטליסט מנוסה בעל עבר מצליח

להופעה של אמן טלפתיה חייגו עכשיו:

077-230-5266

קיימות פעילויות רבות שאנו יכולים לבצע כחלק מאירועים, כל אירוע באשר הוא. עם זאת, כל אחד ממארגני האירועים רוצה פעילות שתהפוך את האירוע שלו לבלתי נשכח ומהנה ככל שניתן.

אם גם אתם מחפשים פעילות מיוחדת ומטריפת חושים לאירוע שלכם, תשמחו לדעת שיש לנו את הפתרון המושלם עבורכם. אמן טלפתיה יספק עבורכם אירוע מהנה במיוחד, חוויתי ובלתי נשכח, שישאיר לכל האורחים שלכם את הזיכרון הכי טוב שיכול להיות מהאירוע.

אמן טלפתיה במרכז

אמן טלפתיה בצפון

אמן טלפתיה בדרום

אמן טלפתיה בשרון

אמן טלפתיה בחיפה

אמן טלפתיה בירושלים

אמן טלפתיה ביהודה ושומרון

 

מהי אמנות הטלפתיה?

רבים מאיתנו מחשיבים את אמנות הטלפתיה כתחום הקשור בעולם הקוסמות, למרות שהדבר אינו כך בכלל. על כן, הדבר הראשון שנצטרך להבין כאשר אנו מדברים על אמן טלפתיה, הוא מה זה בכלל טלפתיה? אם כן, אמנות הטלפתיה, או בשמה הנוסף "קריאת מחשבות", היא היכולת של אמן הטלפתיה ליצור קשר מחשבתי עם אדם אחר, ללא כל קשר פיזי או שימוש באחד מחמשת החושים הבסיסיים. כך למעשה, יעכול אמן הטלפתיה לזהות מחשבות ורגשות של אדם מבלי לבוא איתו כלל במגע.

 

מתי מתבצע מופע של אמן טלפתיה?

מופעיו של אמן טלפתיה יכולים לבוא לידי שימוש במגוון מקומות ואירועים. כמו כן, בכלל המקומות, המטרה העיקרית היא לתרום לתחושת השמחה וההוואי הטוב של האירוע, ויתרה מכך, להפוך אותו לחוויה על חושית. אם כן, אלו הם חלק מכלל האירועים בהם בא לידי שימוש מופעו של אמן טלפתיה.

 

אמן טלפתיה בימי הולדת

אחד מיני רבים האירועים בהם אמן טלפתיה יכול לקחת חלק הוא אירועי יום הולדת. באירועים אלו, אמן הטלפתיה מבצע את פעולותיו על מנת להפוך את האירוע לשמח וחווייתי הרבה יותר, ולהסב לקהל חוויה בלתי נשכחת. כמובן שמופע זה יכול להתרחש בימי הולדת לצעירים ולמבוגרים כאחד.

 

אמן טלפתיה לאירועי בר ובת מצווה

בדומה לאירועי יום הולדת, אמן טלפתיה יכול להשתתף גם באירועי בר ובת מצווה. באירועים אלו אמן הטלפתיה יכול להיות חלק מקבלת הפנים, מהאירוע המרכזי ועוד. כמו כן, המופע שם את חתן או כלת השמחה במרכז, והפוך את האירוע לחווייתי הן עבורם והן עבור קהל האורחים.

 

אמן טלפתיה למסיבת רווקות ורווקים

אירועי מסיבת רווקים ורווקות מביאים את אמן הטלפתיה שלב אחד קדימה. באירועים אלו מבצע אמן הטלפתיה ביצועי טלפתיה מיוחדים המשלבים טירוף חושים יחד עם שמחה רבה. כל זאת ועוד נועד על מנת להפוך את המסיבה לאירוע חוויתי, אקטיבי ומהנה לכולם.

 

מה מבצעים אמני טלפתיה במופעים?

אמן טלפתיה מבצע את פעולותיו במהלך המופע בהתבסס על עקרונות הטלפתיה השונים, כפי שהוצגו קודם לכן. יחד עם זאת, ביכולתו של אמן הטלפתיה יכול להביא את העקרונות לדיד שימוש בדרכים רבות ומגוונות.

  1. קריאת מחשבות – בראש ובראשונה אמן טלפתיה מבצע קריאת מחשבות בדרכים שונות, בעזרת כלים שונים ודרכי ביצוע שונים.
  2. חיזוי עתידות – בעזרת קריאת המחשבות והטלפתיה שמבצע אמן טלפתיה, יש באפשרותו לחזות עתידות. יכולת זו באה לידי ביטוי בדרכים שונות כגון חיזוי תשובה של משתתף מהקהל ועוד.
  3. שליטה על התת מודע – אמנות הטלפתיה מאפשרת לאמן הטלפתיה לתקשר עם התת מודע של האדם העומד מולו. יכולת זו מקנה לאמן הטלפתיה אפשרויות ביצוע רבות על הבמה.

 

איך מתכוננים למופע של אמן טלפתיה

רוב ההכנות לקראת מופע של אמן טלפתיה מתבצעות על ידי אמן הטלפתי עצמו. על כן, כל שעליכם לעשות או לשאול את אמן החושים אם ישנם דברים שברצונו להכין מראש, ואם תוכלו לעזור לו בכך. כמו כן, בכדי שהמופע יתוכנן בצורה המדויקת והאיכותית ביותר, ברוב המקרים תתבקשו ליידע את אמן הטלפתיה אודות גורמים שונים כגון אופי האירוע, סוג הקהל וכדומה.

 

אמן טלפתיה – כך תדעו שזהו אמן הטלפתיה הטוב ביותר עבורכם

אחת השאלות הגדולות ביותר שנשאלת היא, כיצד אדע שאכן מופע של אמן טלפתיה מתאים לאירוע שלי. אם כן, לפניכם מספר קריטריונים שיעזרו לכם לוודא כי כדאי לבצע מופע של אמן טלפתיה עבור האירוע שלכם.

  1. חוויה על חושית ובלתי נשכחת – אם ברצונכם להפוך את האירוע שלכם לחוויה מסעירת חושים, אשר תשאיר את האורחים שלכם המומים לכל אורך האירוע. אתם ודאי תרצו שאמן טלפתיה יקח חלק באירוע שלכם.
  2. חוות דעת – בכדי לדעת האם אמן הטלפתיה אכן איכותי וטוב, ניתן לחפש ולבקש חוות דעת של אנשים שלקחו חלק במופע קודם של אותו אמן טלפתיה. כך למעשה, תוכלו לקבל חוות דעת אובייקטיבית ואמינה בדבר אמן הטלפתיה.
  3. הסתכלות על עבודות קודמות – דרך נוספת לוודא כי כדאי לבצע מופע של אמן טלפתיה כחלק מהאירוע שלכם, היא על ידי הסתכלות בעבודות קודמות של אמן הטלפתיה. כך למעשה, תוכלו להתרשם באופן עצמאי מעבודתו של אמן הטלפתיה.

 

כיצד נתאם מופע עם אמן טלפתיה?

תיאום מופע עם אמן טלפתיה אינו מהווה אתגר גדול. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לאמן הטלפתיה ולבקש ממנו שייקח חלק מהאירוע שלכם. לאחר שנקבע תאריך, תוכלו לשבת, יחד עם אמן הטלפתיה, ולקבוע פרטים שונים כגון דרישות מיוחדות שלכם לגבי מופע הטלפתיה, בירורים אחרונים וכדומה.

 

כמה יעלה לנו אמן טלפתיה?

בסופו של דבר, אחת השאלות החשובות באמת היא שאלת המחיר. אם כן, מחיר שירותיו ומופעיו של אמן טלפתיה משתנה ממקרה למקרה בהתאם לשלל גורמים אשר תלויים באירוע או בצורך להזמין אמן טלפתיה.

גורמים אלו יכולים להיות משך הזמן הרצוי לביצוע מופע הטלפתיה, דרישות מיוחדות ועוד. עם זאת, על מנת לקבל בכל זאת מחיר עבור מופע הטלפתיה, ניתן לקבל הצעת מחיר שתהיה רלוונטית לצורך המיוחד שלכם.

הצעת המחיר מבוססת על מידע שניתן לאמן הטלפתיה אודות הגורמים השונים שהוזכרו לעיל, ובכך אמן טלפתיה בונה שלד למופע הטלפתיה, ומעניק לכם הצעת מחיר רלוונטית. הצעת מחיר זו אינה המחיר הסופי, אך היא מהווה את המחיר המשוער בקירוב רב ככל הניתן בשלב זה.

לחזרה לחלק מסוים בעמוד זה:
רון גליקסמן אמן חושים
לקבלת הצעת מחיר למופע טלפתיה מדהים ומצחיק, מלאו פרטים עכשיו: