אמן חושים ליום הולדת

⭐ אמן חושים ליום הולדת

⭐ חוויה על חושית לכולם

⭐ אמן חושים בהופעה מדהימה

⭐ מופע אינטראקטיבי ואטרקטיבי

⭐ שילוב הקהל בהופעה

⭐ מנטליסט מנוסה בעל עבר מצליח

להזמנת אמן חושים ליום הולדת חייגו עכשיו:

077-230-5266

 

אירועי יום הולדת הם אירועים שמחים ומהנים, אשר מטרתם היא להסב שמחה לחתן או כלת השמחה בדרכים שונות, שהעיקרית בהן היא איזושהי פעילות כגון קוסם, ליצן, סטנדאפ ועוד. כמו כן, המטרה העיקרית של מארגני יום ההולדת היא להפוך את האירוע לחווייתי, מהנה מאוד וכמובן בלתי נשכח.

אם כן, אחת הפעילויות שניתן להזמין, על מנת להפוך את יום ההולדת לחוויה מעניינת ועל חושית, היא מופע של אמן חושים ליום הולדת. אמן חושים הופך כל אירוע לאירוע אקטיבי, חוויתי, מהנה ומטריף חושים.

אמן חושים ליום הולדת במרכז

אמן חושים ליום הולדת בצפון

אמן חושים ליום הולדת בדרום

אמן חושים ליום הולדת בשרון

אמן חושים ליום הולדת בחיפה

אמן חושים ליום הולדת בירושלים

אמן חושים ליום הולדת ביהודה ושומרון

 

מה מבצע אמן חושים במופע ליום הולדת?

אמן חושים ליום הולדת מתמחה כמובן באמנות החושים, ועל כך מבוססים גם כל מופעיו בימי ההולדת. אם כן, נשאלת השאלה מה מבצע אמן החושים בסופו של דבר, על אילו עקרונות מבוסס המופע ומה נראה בסופו של דבר במופע עצמו?

  1. קריאת מחשבות – מאחר שאמן חושים מתמחה בעבודה עם כל הקשור לחושים ולקשרים עם התת מודע, רבים מהביצועים שלו מתבססים על קריאת מחשבות. עקרון זה יכול לבוא לידי ביטוי בדרכים רבות כגון חיזוי עתידות, ידיעה מה אדם אחר הולך לבצע ועוד.
  2. טלפתיה – טלפתיה היא היכולת של אמן החושים לתקשר עם גורם אחר ללא שימוש באף חוש מחמשת החושים הבסיסיים. יכולת זו באה לידי ביטוי בביצועים מגוונים כגון תיאום פעולות בין שני גורמים, יכולת לגרום לאדם לעשות דברים שלא יכל עד כה ועוד.
  3. חיבור בין שני גופים לכדי גוף אחד – ביצוע נוסף שמתבצע על ידי אמן חושים ליום הולדת הוא חיבור של שני גופים. כמובן שלא מדובר בחיבור פיזי, אלא בחיבור על חושי. דבר זה בא לידי ביטוי ביכולת של שני גופים להרגיש דברים זהים מבלי שבכלל קרו לשני הגופים.

 

כמובן שקיימים ביצועים ודברים רבים אחרים אשר יכולים להתקיים במופע של אמן חושים ליום הולדת, אך אלו הם העיקריים מבין כולם.

 

כיצד מתנהל מופע של אמן חושים ליום הולדת?

מופע של אמן חושים ליום הולדת מתחלק לשלושה שלבים עיקריים – פתיחה, אמצע וסוף המופע.

  1. פתיחת המופע – כל מופע של אמן חושים מתחיל עם הכרות קצרה בין אמן החושים לבין הקהל. זאת על מנת שתיווצר אינטראקציה ראשונית, ואף על מנת להקליל מעט את האווירה. כמובן שחלק זה מתבצע בעזרת ביצועים על חושיים של אמן החושים, אך ביצועים אלו עדיין אינם ברמה גבוהה במיוחד.
  2. אמצע המופע – לרוב, אמצע המופע כולל את הפעולות והביצועים הארוכים ביותר אשר מהווים גם את החלק המורכב במופע. כמו כן, חלק זה כולל מספר עקרונות של אמנות החושים, וכן מספר תופעות על חושיות אשר מתבצעות על ידי אמן החושים.
  3. סוף המופע – ברוב המקרים המופע מסתיים בנקודת שיא, בה כל הקהל יהיה בתדהמה לאחר הביצוע האחרון שבוצע במופע על ידי אמן החושים. הביצוע האחרון יהיה המעניין והמפתיע ביותר מבין כל הביצועים שהתבצעו במהלך המופע. בכך, משאיר אמן החושים את הקהל המום, עם זיכרון טוב מיום ההולדת, וכן מהמופע עצמו.

 

אמן חושים ליום הולדת – לאיזה גילאים זה מתאים?

מופעים של אמן חושים ליום הולדת אינם מוגבלים בגילאי חתן או כלת השמחה. עם זאת, מומלץ לוודא כי הקהל יתעניין במופע העל חושי ויהיה מסוגל להבינו. אף אל פי כן, ישנם אמני חושים אשר פונים ומתמחים בעבודה רק אם קהל בתחום גילאים מסוים. כמו כן, קיימים אמני חושים אשר יודעים להתאים עצמם לקהל, בין אם מדובר בקהל של ילדים ובין אם בקהל של מבוגרים.

בכל מקרה, אמן חושים ליום הולדת יוכל להשתתף באירועי ימי הולדת לגילאים שונים, בהתאם לאופי העבודה שלו, וליכולות שלו להתאים עצמו לקהל. כמובן שעל מנת לדעת האם אמן החושים מתאים ליום ההולדת שלי, מבחינת גיל הקהל המשתתף ביום ההולדת, יש להתקשר אליו ולברר האם הוא מספק שירות עבור ימי הולדת באותו הגיל.

 

למה דווקא אמן חושים?

אם ברצונכם להפוך את יום ההולדת שלכם לאירוע משמח, חוויתי ומטריף חושים, אמן חושים ליום הולדת יהווה עבורכם את הפתרון המושלם. מופעים של אמן חושים ליום הולדת הינם בעלי היכולת להפוך כל אירוע לאירוע יחיד במינו, אשר משלב בצורה אקטיבית את הקהל, ובכך הופך כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת.

 

כיצד לדעת האם אמן חושים יתאים ליום ההולדת שלי?

בכדי לדעת האם מופע של אמן חושים ליום הולדת יתאים ליום ההולדת שלי, ישנם מספר דברים שיש לוודא. גורמים אלו מהווים את הקריטריונים לבחירת פעילות לרוב האירועים.

 

תקציב

אחד הגורמים העיקריים אשר משפיעים על ההחלטה איזו פעילות להזמין, הוא העניין התקציבי. בנוגע למופעי חושים, המחיר משתנה ממקרה למקרה, ועל כן יש לבקש הצעת מחיר מאמן החושים, על מנת לוודא שהתקציב שלנו מתאים.

 

סוג יום ההולדת

סוג יום ההולדת משפיעה גם הוא על הבחירה במופע של אמן חושים ליום הולדת. אם מדובר ביום הולדת שאינו הולם מופע אקטיבי, חוויתי ומהנה, יש לשקול פעמיים האם להזמין אותו. בכל מקרה, מופע של אמן חושים יהפוך לכם את יום ההולדת לאירוע בלתי נשכח.

 

סוג האורחים

מאחר שכל טווח גילאים דורש תכנון שונה של מופע, יש לוודא מהו טווח הגילאים של הקהל הלוקח חלק במופע ביום ההולדת. כמו כן, בשל העובדה כי מופע זה דורש פעילות אקטיבית של הקהל, יש לוודא כי הדבר יתאפשר.

 

כיצד לתאם מופע עם אמן חושים ליום הולדת?

תיאום מופע של אמן חושים ליום הולדת הוא דבר פשוט וקל. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לאמן החושים ולבקש ממנו שיבוא להתארח ביום ההולדת שלכם. כמובן, תיאום המופע יהיה בהתאם לתאריך, ועל כן יש להיות גמישים במידת הצורך. לאחר שנקבע מועד, מוחלפים פרטים שונים ביניכם לבין אמן החושים, זאת בכדי שאמן החושים יוכל לבנות את המופע הטוב ביותר עבורכם.

 

כמה עולה מופע של אמן חושים ליום הולדת?

מחיר מופע של אמן חושים ליום הולדת משתנה ממקרה למקרה בהתאם לגורמים רבים. בין כלל הגורמים ניתן למנות את משך זמן המופע הרצוי, סוג הפעולות המתבצעות למופע בהתאם לסוג יום ההולדת וכן בהתאם לסוג הקהל, בקשות מיוחדות של חתן או כלת השמחה ועוד.

יחד עם זאת, אם בכל זאת ברצונכם לקבל מחיר מדויק, ניתן לבקש הצעת מחיר מאמן החושים, אשר בנויה על הבקשות שלכם ועל המאפיינים השונים של האירוע אשר פורטו לעיל.

אם תפנו אל אמן חושים ליום הולדת אזי תוכלו לראות כי הוא יוכל לגרום לאירוע כולו להיות הרבה יותר מעניין וזאת כאשר תסתכלו עליו מתחילתו ועד סופו. לפיכך יהיה כדאי לכם לוודא כי אתם יודעים לפנות אל אמן שנחשב מוביל ברמה ארצית ואחד כזה שיוכל לגרום לאירוע להיות חוויה של פעם בחיים בעבור כל הנוכחים בקהל. במאמר הבא נאמר לכם כיצד תוכלו לבחור באמן החושים המתאים ביותר לאירוע.

 

אמן חושים ליום הולדת – בוחרים על פי המוניטין

כל עוד מדובר על אמני חושים, אחד האספקטים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון זה המוניטין של האדם אליו אתם פונים. יהיה מוטב שתפנו אל אמן חושים שנחשב לכזה שיודע לבצע מופעים ברמה מרשימה במיוחד. אדם כזה יוכל להיות הגורם הנכון שיגרום לאירוע כולו לקפוץ לרמה גבוהה יותר ולסקרן במידה יוצאת דופן את כל הנוכחים. לפיכך יהיה חשוב שלא תתעכבו עם העניין הזה וזאת כאשר תחפשו אחר תשובה משביעת רצון לחלוטין וזאת כל עוד חושבים על האירוע שלכם ומה שהוא צפוי להכיל. הרי בוודאי תרצו להיות שבעי רצון לחלוטין בכל הנוגע לעניין הזה.

 

מנטליסט – מתאים לימי הולדת של כל הגילאים

אם אתם לא בטוחים שמא פנייה אל אמן חושים ליום הולדת תהיה רלוונטית במקרה שלכם, ובכן, דעו לכם כי אל לכם לחשוש בכל הנוגע לכך כלל וכלל. אמן החושים והמופע שהוא יבצע יסקרנו קהלים בכל הגילאים ולפיכך תוכלו לראות בבירור כי יהיה מדובר באופציה מצוינת בעבור האירוע שלכם. אין גיל בו הסקרנות לדברים בלתי מוסברים פוסקת לחלוטין או שההתלהבות ממהלכים שנוגעים את ההיגיון נעלמת.

לאור הדבר יהיה כדאי לכם לפנות אל אמן חושים וזאת במידה ואתם רוצים לגרום לאירוע שלכם להיות מעניין ושונה ביחס לכל אירוע אחר. אמן החושים יהפוך את האירוע למסתורי ואטרקטיבי יותר בעבור כל המוזמנים וכך סביר להניח כי כמות הנוכחים בו תהיה גם הרבה יותר גדולה. דבר שבוודאי תרצו לקחת בחשבון.

 

האירוע שלכם – כך תהפכו אותו להצלחה גדולה

כפי שניתן להבין, בכדי להפוך את האירוע שלכם למוצלח במיוחד מתחילתו ועד סופו יהיה כדאי לכם לוודא כי אתם מודעים לכל האפשרויות השונות שתהיינה קיימות וזאת כל עוד מדובר על אטרקציות, אמן חושים, אלמנטים שונים שיהיה ניתן לשלב וכל דבר אחר. יהיה חשוב שתתייחסו לכל פרט ופרט במהלך תכנון יום ההולדת וזאת מכיוון שכך יהיה ניתן להציע לקהל האורחים את החבילה המלאה וזאת יחד עם מופעו של אמן החושים.

תכנון מוקפד של האירוע זהו דבר שללא ספק יוכל להביא עמו לא מעט יתרונות בעבור כל אחד מכם שירצה בטובת האירוע. אז שימו לב כי אתם מודעים לחשיבות התכנון וזאת כאשר אינכם מהססים לפנות אל גורמים מקצועיים בכדי שיסייעו לכם במידת הצורך. אלו מכם שיפעלו כך ללא ספק יוכלו לראות בדבר תועלת מרשימה במיוחד. אז למה אתם מחכים עם העניין הזה?

כל שנותר לכם לעשות כעת זה לוודא כי אתם מקבלים את ההחלטה הנכונה ביותר בעבור האירוע שלכם וזאת כאשר אתם מתייחסים לכל פרט ופרט אשר נוגע לתכנון שלו. דרך פעולה כזו ללא ספק תבטיח שהסיכוי שהמוזמנים באמת יגיעו יהיה הרבה יותר גבוה. תנסו לסקרן אותם ולהראות להם כי יהיה מדובר באירוע לא שגרתי, כזה שאסור להם לפספס פשוט! ללא ספק יהיה מדובר בצעד שכל אחד מכם ירצה להביא בחשבון.

רון גליקסמן אמן חושים
לקבלת הצעת מחיר למופע טלפתיה מדהים ומצחיק, מלאו פרטים עכשיו: