אמן חושים לאירועים עסקיים ברבבה

⭐ אמן חושים לאירועים עסקיים ברבבה

⭐ הופעה שלא תשכחו

⭐ אמן חושים שהדהים את המדינה

⭐ מופע אינטראקטיבי ואטרקטיבי

⭐ שילוב הקהל בהופעה

⭐ חוויה על חושית לכולם

להופעה של אמן חושים לאירועים עסקיים ברבבה חייגו עכשיו:

077-230-5266

 

רבים מהאנשים אשר מארגנים מגוון אירועים עסקיים בימינו, מחפשים שעות על גבי שעות אחר פעילות אטרקטיבית שתיקח חלק מהאירוע. המטרה העיקרית של פעילות זה היא להפוך את האירוע לאירוע חוויתי ובלתי נשכח.

אם גם אתם מחפשים פעילות איכותית לאירוע העסקי שלכם, תשמחו לדעת שיש עבורכם פתרון מעולה – מופע של אמן חושים לאירועים עסקיים ברבבה. מופע חוויתי, על חושי ומהפנט שישאיר כל אחד עם פה פעור, רצון לעוד וזיכרון טוב מהאירוע שלכם.

 

מהי אמנות חושים?

ההתמחות של אמן חושים לאירועים עסקיים ברבבה היא כמובן אמנות חושים. אך מהי בדיוק אמנות חושים? אם כן, אמנות חושים היא למעשה היכולת לבצע פעולות שונות הנתפסות אצלנו כעל טבעיות, בעזרת עבודה עם מגוון החושים לרבות חוש הראיה וחוש המישוש.

כמו כן, אמנות חושים באה לידי ביטוי בדרכים שונות כגון טלפתיה, היכולת לתקשר באופן על חושי (ללא שימוש בחמשת החושים הבסיסיים), קריאת מחשבות, שליטה וערפול של החושים השונים ועוד. אם כך, על אך שאמנות חושים עלולה להיחשב בעיני רבים מאיתנו לקוסמות, קיים שוני רב בין שני התחומים, כאשר שוני זה מבוסס על עקרונות שונים עליהם מתבסס כל אחד מהתחומים.

 

מדוע להזמין אמן חושים לאירועים עסקיים ברבבה?

לאירוע אשר כולל אמן חושים לאירועים עסקיים ברבבה יש מספר יתרונות על פני אירועים רגילים אחרים, במיוחד בהיבט המתייחס למטרה ולאוווירה שנוצרת באירוע. אם כן, מופע של אמן חושים לאירועים עסקיים ברבבה מהווה מספר יתרונות:

  1. אווירה שמחה – מופע של אמן חושים מתבצע בעזרת פעולות ותופעות על חושיות רבות. על כן, ובנוסף לכלל הגורמים המשולבים במופע, ביכולתו של אמן החושים להפוך את אווירת האירוע לשמחה עוד יותר.
  2. אירוע אטרקטיבי – אמן חושים לאירועים עסקיים ברבבה משלב במופע את קהל המשתתפים שלו באופן אקטיבי ופעיל. כך למעשה, המופע אינו משאיר את האורחים בכיסאותיהם, וגורם להם להיות חלק פעיל מהשמחה.
  3. אירוע חוויתי ובלתי נשכח – מופע אמנות חושים הוא מופע יחיד במינו, אשר הופך כל אירוע לאירוע חוויתי, על חושי וכמובן בלתי נשכח. הייחוד של מופע אמנות חושים כחלק מאירוע, הופכת את האירוע לזכרון איכותי לזמן רב.

 

מה מכיל מופע של אמן חושים לאירועים עסקיים ברבבה?

כל מופעי החושים יכולים להיבנות בעזרת מגוון כלים ופעולות אשר בנויות מאמנות החושים על ידי האמנים. על כן, כאשר אמן חושים לאירועים עסקיים ברבבה בונה את מהלך המופע שלו, כמובן כל אירוע והתוכן המתאים לו, ישנם מספר עקרונות שבעזרתן יכול לבנות אמן החושים את המופע:

 

קריאת מחשבות

אחד הכלים שיכולים להיות בסיס לחלקים במופע של אמן חושים לאירועים עסקיים ברבבה, הוא קריאת מחשבות. כלי זה בא לידי ביטוי ביכולת של אמן החושים לדעת אדם אחר חושב באופן על חושי. כמו כן, כלי זה מהווה בסיס למופעים רבים, וכן יכול לבוא לידי שימוש במגוון דרכים.

 

טלפתיה

טלפתיה היא היכולת של אמן החושים ליצור קשר על חושי עם גורם אחר, ובכך יש באפשרותו להעביר לאותו גורם מסרים ללא שימוש באחד מחמשת החושים. כמו כלים אחרים, גם הטלפתיה יכולה לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות כגון עזרה בחיזוי עתידות, תיאום פעולות ועוד.

 

להטוטי קלפים

גורם נוסף אשר יכול להוות חלק במופע הכולל אמנות חושים הוא להטוטי קלפים. על אף שרוב להטוטי הקלפים מיוחסים לעולם הקוסמות, ביכולתם של אמני החושים לבצע עם הקלפים פעולות שונות המבוססות על עקרונות אמנות החושים, ובכך להקסים את הקהל בכל פעם מחדש.

 

עבור אילו אירועים עסקיים ניתן להזמין אמן חושים?

בעיקרון, מופע של אמן חושים לאירועים עסקיים ברבבה מתאים לכל אירוע עסקי. בין אם מדובר על אירוע הנועד להיות ערב גיבוש לעובדי החברה, ובין אם מדובר על אירוע אשר מטרתו היא מפגשים עסקיים בין מנהלי חברות למיניהם, המטרה היא ליצור אווירה חוויתית, מהנה ובלתי נשכחת.

לשם כך כאמור, מופעים של אמן חושים לאירועים עסקיים ברבבה תואמים במדויק. כמו כן, מאחר שאמן החושים מתכנן ובונה את המופע בהתאם לסוג האירוע, אין אירוע עסקי שלא יתאים למופע אמנות החושים.

 

כיצד נדע שמופע של אמן חושים אכן מתאים לאירוע שלנו?

רבים האנשים אשר מחפשים אחר פעילות לאירוע שלהם, שואלים את עצמם כיצד אדע האם הפעילות הזו תתאים לאירוע, או במקרה זה – כיצד נדע שמופע של אמן חושים לאירועים עסקיים ברבבה אכן מתאים לנו? אם כן, על מנת לענות על שאלה זו ישנם מספר קריטריונים עיקריים שיש לבחון.

  1. אופי האירוע – הדבר הראשון שיש לבדוק הוא האם אופי האירוע יתאים למופע אמנות חושים. כמובן שניתן להתאים מופע חושים לכל אירוע, אך בכל זאת ישנם מקרים בהם האירוע אינו יתאים מסיבות שונות.
  2. אופי הקהל – את אופי הקהל רצוי לבדוק בעיקר על מנת להתאים את המופע לקהל. זאת מאחר שמופעי חושים יכולים לערב, או לא, את הקהל, ועל כן חשוב שאמן החושים ידע באיזה רמה לתכנן השתתפות קהל.
  3. תקציב – כמובן לאחר שבחנו את מגוון האפשרויות, קריטריון שמלווה אותנו לאורך כל הדרך הוא העניין הכלכלי. לא כל פעילות תתאים לנו לתקציב, ועל כן, על מנת לוודא שהמופע יתאים לנו לתקציב יש לדבר עם אמן החושים, לתאם ציפיות ולברר את המחיר המדויק. כמו כן, במידת הצורך ניתן לקצר את זמן המופע ובכך לחסוך עלויות.

 

כמה יעלה לי מופע של אמן חושים לאירועים עסקיים ברבבה?

כאמור, כל מופע של אמן חושים לאירועים עסקיים ברבבה גובה מחיר שונה. על כן, על מנת לקבל מחיר מדויק שיתאים לאירוע הספציפי שלכם, ניתן להתקשר לאמן החושים עצמו ולבקש ממנו הצעת מחיר. בכדי לקבל הצעת מחיר שתהיה מדויקת ביותר, יש לעדכן את אמן החושים במגוון הפרטים אודות האירוע שלכם, ובכך יוכל אמן החושים לבנות שלד של מופע המתאים לאירוע שלכם, וכן להעניק לכם מחיר משוער.

 

אמן חושים לאירועים עסקיים ברבבה – כיצד מתאמים מופע?

לאחר שהחלטתם כי ברצונכם אכן לבצע מופע של אמן חושים לאירועים עסקיים ברבבה באירוע העסקי שלכם, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לאמן החושים, הודיע לו כי ברצונכם לתאם מופע, לקבוע תאריך וזהו. כמובן שיש לעדכן את אמן החושים אודות הפרטים הנוספים כגון מיקום המופע, תאריך המופע המדויק, תנאי ואפי האירוע וכו', אך זאת נעשה לאחר שאמן החושים יודע כבר כי ברצונכם לקיים את המופע.

רון גליקסמן אמן חושים
לקבלת הצעת מחיר למופע טלפתיה מדהים ומצחיק, מלאו פרטים עכשיו: